Search icon

Poradenství

Pokud si nevíte rady, neváhejte kontaktovat naše specialisty, kteří Vám pomohou s výběrem vhodného zařízení. Telefon: +420 476 111 051, Email: objednavky@boukal.cz

Potřebujete poradit nebo zajistit technickou pomoc?

Obraťte se na nás! Problémy vyřešíme, dotazy zodpovíme a vše ostatní opravíme!?

Společnost BOUKAL s.r.o. se od svého založení v roce 1993 zabývá převážně prodejem spotřebního zboží z oblasti strojírenství a její pracovníci pravidelně absolvují školení u výrobců nabízeného sortimentu doma i v zahraničí.

Zajišťujeme komplexní služby spojené s prodejem zboží. Zaměřujeme se také na obchodní a technickou poradenskou činnost. Za ideální službu zákazníkovi považujeme spojení dodávek obráběcích a tvářecích strojů s nabídkou a prodejem nástrojů, nářadí, příslušenství a doporučením dalšího vybavení dílen, provozů nebo jeho doplněním.

S touto činností máme dlouholeté zkušenosti a do výrobních závodů, firem a dílen ročně zpracováváme mnoho cenových nabídek. Spolupracujeme s výrobci a neustále sledujeme vývoj nabízeného sortimentu na trhu.

Na námi dodávané stroje, nástroje a nářadí poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.  Naší prioritou je zajistit bezproblémový chod strojů a zařízení a případné závady odstranit co nejdříve. Záruční a pozáruční opravy provádíme na základě jejich písemné specifikace. V případě zájmu zajišťujeme také pozáruční servis a dopravu..

Left arrow icon

Zpět na výpis služeb

Kontaktovat