Search icon

Pferd

PFERD - kvalitní nástroje pro opracování povrchu a řezní

Díky více než 8500 nástrojům pro úpravu povrchu a řezání materiálu nabízí PFERD ideální řešení pro každou pracovní operaci. Volba správného nástroje je určována druhem pracovní operace, opracovávaným materiálem a ideálním pohonem nástroje. PFERD nabízí vysoce kvalitní, výkonný a rozsáhlý systém nástrojů k opracování povrchů a k řezání materiálů v průmyslu a řemeslné výrobě.

Shopping cart icon Prohlédnout v E-shopu
Pferd
Sortiment Ke stažení O výrobci

Značka PFERD

PFERD (německý výraz pro koně) je vůdčí značka pro vývoj, výrobu a podporu a také distribuce nástrojů a řešení pro úpravu povrchů a řezání materiálů. V souladu s tradicí po více než 200 let působí společnost PFERD dlouhodobě jako nezávislá, mezinárodně orientovaná rodinná firma.
Nástroje PFERD nabízejí uživateli maximální výhody a optimální efektivnost nákladů. Její ničím neomezená orientace na nejvyšší kvalitu, její spolehlivost jako dodavatel a její odpovědné využívání zdrojů činí společnosti PFERD spolehlivým a důvěryhodným obchodním partnerem, který vědomě přispívá k trvalému úspěchu.

Od PFERDU jen ty nejkvalitnější nástroje

Díky více než 8500 nástrojům pro úpravu povrchu a řezání materiálu nabízí společnost PFERD ideální řešení pro každou pracovní operaci. Volba správného nástroje je určována druhem pracovní operace, opracovávaným materiálem a ideálním pohonem nástroje.

Kvalita od roku 1799!

Nástroje společnosti PFERD dokáží každý den vyřešit problémy pracovních operací ve velké řadě odvětví. Inovace v této oblasti pravidelně přináší významnou přidanou hodnotu: nejen uživatelům, ale také celému obchodu – inovace společnosti PFERD představují jedinečné prodejní příležitosti.
Produktový management společnosti PFERD produktové řady neustále aktualizuje a dále vyvíjí v souladu s Vašimi přáními a potřebami. V případě potřeby může společnost PFERD vyvinout zakázkové řešení právě pro Vás, vždy se zaměřením na dosažení nejvyšší míry efektivnosti nákladů.

Kontaktovat