Search icon

NÁŘADÍ MILWAUKEE - NOVINKY

Podívejte se na novinky zn. MILWAUKEE, které v květnu letošního roku představil Tomáš Krásenský ve svém videu "HRAČKY PRO CHLAPY"

 

Ochranné pomůcky od Milwaukee

Nářadí Milwaukee je obecně řazeno mezi dražší nářadí, nicméně, cenově  dostupnější je příslušenství a ochranné pomůcky od této značky . Pro vybrání toho správného příslušenství od Milwaukee je dobré si ve Vašem okolí vyhledat specializovaného prodejce této značky. V severních Čechách jsme to my, firma BOUKAL. V naší kamenné prodejně v Litvínově si můžete vše od Milwaukee prohlédnout osobně, máme veškerý sortiment vč. novinek SKLADEM!

Z ochranných pomůcek vám jako první představíme - ochranné rukavice, kterých máme nepřeberné množství dle vašich potřeb k jejich použití. Dále si můžete vybrat  ochranné brýle, které mají pružné koncovky a celé jsou protiskluzové. Dobře kopírují tvar hlavy. Brýle je dobré si opět ve specializované prodejně vyzkoušet. Další ochrannou pomůckou jsou přilbysluchátka k těmto přilbám  nebo  špunty do uší.   

Ochranné nákoleníky vám ulehčí a zpříjemní jakoukoliv práci, kdy musíte klečet na kolenou, lze nastavit délku popruhu, jsou hodně pohodlné, uvnitř je pěnová vrstva.

Některá příslušenství se prodávají již ve speciálních sadách.

Milwaukee sady dle použití

Milwaukee sada pro elektrikáře

Tato sada obsahuje  troje kleště, sadu inbusů, nůžky na kabely, WDE šroubováky do 1000 V, klasické a očko ploché klíče, zkoušečku a multifunkční nůž pro elektrikáře např. pro odizolování vodičů apod..

Milwaukee sada pro zámečníky

Obsahem jsou kotouče na nerezovou ocel 125x1,0 (20 ks) v plechové krabičce. Upínací matice fix-tec.

Milwaukee sada pro truhláře

Sada Promo Wood Working

Patří mezi nejvyhledávanější a nejsledovanější sady. Obsahuje metr (pásmo 5m) s mechanickou klasickou brzdou. Má číselník z obou stran, tloušťka litiny je 5 mm tzn. DOST vydrží! Nechybí magnet a háček. Speed square – úhelník je  v metrice. Dále sada pro truhláře obsahuje značkovače, které nevyschnou, ani když je necháme nějaký čas otevřené (oficiálně jsou uvedeny až 3 dny od otevření). Ale správný truhlář je stejně raději poctivě uzavře. 

Dále sada obsahuje řezný kotouč o průměru 165 mm. Má 24 zubů a použití je vhodné  na hrubší, rychlé, podélné řezy. Kotouč je  přímo určený do nové ponorné pily Milwaukee , ale stejně tak ho můžete použít do jakékoliv jiné ponorné či okružní pily, která vyžaduje průměr kotouče 165 mm.

Jak praví náš partner Tomáš Krásenský v jeho videu, které se týká právě těchto uváděných novinek, platí pravidlo, že je vždy lepší mít kvalitnější příslušenství na méně kvalitním stroji než naopak-mít kvalitní stroj a na něm používat nekvalitní příslušenství a nástroje. 

Ale zpět k sadě pro truhláře. Ta dále obsahuje kufřík ze systémové řady PACKOUT. Kufřík velmi dobře těsní, je tam 5 různých nádob, které si využijete dle vašich potřeb. Samozřejmě pasuje na další kufry a příslušenství z řady PACKOUT. Můžete toto využít jako „startovací“ sadu a poté postupně přikupovat další a další.

Milwaukee sada úhlového adaptéru s bity

Right angle set – příklepový nástavec a houževnaté bity.

Obsahem je úhlový adaptér s několika základními  bity. Šířka celého adaptéru  je 36 mm, takže bit pou uchycení „kouká“ cca 20 mm – dostanete se tak lehce do užších až úzkých prostorů. Navíc je tam další balení bitů s provedením  „shockwave“  - vhodné i pro rázové utahováky.

Milwaukee sada nástrčných klíčů (ořechů)

Half inch fastening set

Sada obsahuje kufr se samotnými ořechy (od rozměru  10-24 tzn. 10 nejběžnějších velikostí, které využijete nejen v pneuservisu, ale i při jiných pracích. Obsahuje  zvlášť prodloužení 150 mm a flexibilní nástavec, který dovoluje vyhnutí až v úhlu 15 st. Obojí je v provedení ½ coulový čtyřhran. V sadě je také skvělá akumulátorová svítilna na krk – neck light. Vhodná např. pro automechanika, který je pod opravovaným vozem a má malý manipulační prostor, potřebuje si posvítit na ruce, tam se běžná čelovka nehodí, nevejde, pak nastupuje svítilna na krk od Milwaukee, můžete polohovat nahoru a dolů - dle potřeby. Zapínání je  z boku. Obsahuje 2 světla, což je další výhodou, když děláte zejména drobné věci, tak vám ta dvě světla vzájemně vysvěcují stíny, které by jedno světlo dělalo. Světlo je tak přirozené. Svítilna obsahuje dobíjecí baterii – samostatný článek 36 V – RED LITHIUM.  Má 2 světelné intenzity (delším přidržením měníte), přičemž si pamatuje naposledy použitou intenzitu a ihned ji po znovu-zapnutí použije. Lze nabíjet přímo v té lampě – je tam USBC rozhraní.

Tomáš Krásenský ve svém videu vyzdvihuje také barevnou teplotu tzv. teplotu chromatičnosti, kdy tvrdí, že teplejší světlo je pro práci příjemnější, než klasické LED zdroje, které mají světlo dost studené.

Milwaukee malá pásová bruska – M12 FBFL10

Někdo ji pojmenovává jako brusku „prstovou“, někdo jako elektrický pilník. Šířka brusky je 10 mm, dělá se i větší provedení 13 mm. Je na baterie 12 V (systém M12). Má 2 režimy – jeden je 0- 9m/za sec. Druhý je až do 18m/sec. Není mechanická převodovka. Zpětný chod, záleží na tom, kam chcete, aby vám šly ty piliny. Nástroj lze otáčet o 365 st.

Funkční triko Milwaukee

Tato speciální funkční trika odvádějí vlhkost od těla a při práci v teplém prostředí udržují oděv až o 30% chladnější. Díky zónám pro rychlý odvod potu se rapidně urychlí vysušení na částech těla, zejména tam, kde dochází k největšímu pocení. Je zde ochrana proti UV záření, chrání tedy pokožku při práci venku na přímém slunci. Zadní část trik je prodloužená, to ocení zejména ti, kteří se při práci hodně ohýbají nebo naopak provádějí práce tzv. nad hlavou. Stačí si vybrat barvu a velikost!
 

Left arrow icon Zpět na výpis novinek

Odběr novinek e-mailem

Přihlašte se k odběru novinek a akčních nabídek na e-mail.

Nebyl udělen souhlas s podmínkami