Search icon

KNIPEX

KNIPEX® = kvalita pro profesionály

Váš důvěryhodný dodavatel KNIPEX je synonymem pro vrcholnou kvalitu a inovace v oblasti ručního nářadí. Díky dlouholetému partnerství s touto značkou můžeme garantovat výjimečné výrobky za konkurenční ceny, které uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších řemeslníků.

Shopping cart icon Prohlédnout v E-shopu
KNIPEX
Sortiment Ke stažení O výrobci

Katalogy

Produktové listy

Návody


Od výkonných Knipex Cobra vodovodních kleští, přes precizní krimpovací kleště Knipex, až po komplexní sady nářadí Knipex pro široké spektrum použití. V naší nabídce najdete i vysoce hodnocené Knipex odizolovací kleště, které jsou nezbytné pro každého profesionálního elektrikáře. Své místo tu má i robustní Knipex kufr, který ochrání vaše nářadí v jakékoliv situaci.

Historie společnosti

Z malé rodinné kovárny z roku 1882 se KNIPEX vypracoval na celosvětového lídra v produkci kleští. Tato nezávislá firma je důkazem, že tradice a moderní přístup k výrobě mohou jít ruku v ruce, aby vznikaly produkty, které definují standardy svého oboru.
 

Široká nabídka výrobků od KNIPEX

Jestliže hledáte specifické siko kleště Knipex nebo potřebujete doplnit svou sbírku nářadí o další kvalitní kusy, jsme tu pro vás s produktovými řadami, které předčí vaše očekávání. Profesionální nářadí Knipex je vyrobeno pro dlouhodobé využití a poskytuje maximální efektivitu a pohodlí při práci. Mezi přední nářadí v naší nabídce patří:

 

Vyzkoušejte nářadí KNIPEX a přesvědčte se o jeho bezkonkurenční kvalitě. Pro jakékoliv dotazy se na nás neváhejte obrátit. S radostí vám pomůžeme najít to pravé nářadí pro vaše projekty.

Související zboží k výběru:
Brusné nástroje | Hoblovka s protahem | Akumulátorové hoblíky

Kontaktovat