Search icon

KNIPEX

KNIPEX = kvalitní kleště s duší (Made in Germany)

Za více než 140 let společnost KNIPEX nashromáždila velmi rozsáhlý sortiment produktů a výrobní know-how, které najdete v každých kleštích značky KNIPEX. Kleště jsou dnes k dispozici pro širokou škálu využití. Jsou flexibilními pomocníky v mnoha aplikačních oblastech a splní požadavky na kvalitu zpracování i pro nejnáročnější řemeslníky. V naší nabídce najdete výkonné Knipex Cobra vodovodní kleště, precizní krimpovací kleště Knipex, a komplexní sady nářadí Knipex pro různé účely.

Shopping cart icon Prohlédnout v E-shopu
KNIPEX
Sortiment Ke stažení O výrobci

Dále v nabídce nechybí ani skvěle hodnocené Knipex odizolovací kleště, nezbytné pro každého profesionálního elektrikáře, a robustní Knipex kufr pro ochranu nářadí v jakékoliv situaci. 

KNIPEX od roku 1882

Historie společnosti KNIPEX sahá až do roku 1882, kdy byla založena jako malá rodinná kovárna. Dnes je KNIPEX uznávaným celosvětovým lídrem v produkci kleští, přičemž kombinuje tradiční přístupy s moderními technologiemi.

Na E-shopu BOUKAL.cz od výrobce KNIPEX najdete:

Vyzkoušejte nářadí KNIPEX a přesvědčte se o jeho bezkonkurenční kvalitě. Pro jakékoliv dotazy neváhejte kontaktovat náš E-shop BOUKAL.cz

Kontaktovat