Search icon

JOKARI

JOKARI = odizolování kabelů a vodičů (Made in Germany)

JOKARI GmbH & Co. KG je specialistou na nástroje pro odizolování a demontáže všech typů vodičů a kabelů. JOKARI vyrábí profesionální nástroje pro všechny oblasti použití, ve kterých je třeba snadno, rychle a bezpečně zpracovávat vodiče. Nože na kabely, odizolovače kabelů a vodičů mají až na výjimky certifikáty TÜV a GS - společnost usiluje o bezpečné zacházení se všemi jejími výrobky.

Shopping cart icon Prohlédnout v E-shopu
JOKARI
Sortiment Ke stažení O výrobci


Výrobce nemá žádné přiřazené soubory.

Specialista na řešení pro odizolování kabelů a vodičů

Jako renomovaný specialista s více než 50lety zkušeností neustále vyvíjí inovativní řešení a rozšiřuje svůj sortiment, aby jej přizpůsobil měnícím se podmínkám na trhu.

Historie JOKARI - rodinná společnost více jak 50 let na trhu

Z elektroprodejny specialistou na nářadí pro odizolování kabelů a vodičů - Již více než 50 let je jméno Jokari celosvětovým symbolem vysoce kvalitních odizolovacích kleští vyráběných v Německu. Pod vedením již třetí generace rodiny zakladatele se prosazuje jako mezinárodně působící firma. Na začátku svého působení byla JOKARI pouze malá firma, když ji manželé Krampeovi založili v roce 1949. Tehdy se zaměřovali pouze na obchod s elektrotechnikou a hifi. Téměř každý den získávali poznatky o přáních svých zákazníků a v té době už mistr elektrotechnik Josef Krampe viděl, kde je potřeba techniku vylepšit. Na základě toho o pár let později vynalezl revoluční a patentovaný nůž Jokari-knife, který značně usnadnil namáhavé odizolování vodičů. Vděčný úspěch podnítil Josefa Krampeho k vybudování výrobní firmy na odizolovací nože. Tím se z původně řemeslné živnosti stal celostátně i mezinárodně úspěšný průmyslový podnik. Působí globálně a má celosvětovou prodejní síť na své produkty. Neustále rozšiřuje sortiment, realizuje inovativní nápady a stabilizuje své vedoucí postavení jako renomovaný výrobce přesného nářadí v oblasti odizolovací a demontážní techniky.

Základní nabídka JOKARI u nás na E-shopu BOUKAL.cz:

  • Nůž na kebely
  • Odizolační kleště a nástroje
  • Krimpovací kleště
  • Odplášťovač
  • Sady se svorkami
  • Příslušenství k produktům JOKARI
Kontaktovat