Search icon

GEDORE

Nářadí na celý život

GEDORE TOOL představuje komplexní nabídku špičkových univerzálních nástrojů a speciálních nástrojů, které jsou šité na míru pro rozmanité, bezpečné a profesionální použití požadované průmyslem a řemeslem.

Shopping cart icon Prohlédnout v E-shopu
GEDORE
Sortiment Ke stažení O výrobci

Skupina Gedore se sídlem v Remscheidu byla založena v roce 1919 a v současné době zahrnuje mnoho dceřiných společností po celém světě. Dnes se může pochlubit více než 100 lety zkušeností a vyrábí vysoce kvalitní nástroje „Made in Germany“ a speciální nástroje pro profesionální použití. S portfoliem více než 18 000 produktů má jeden z nejširších výběrů ze všech evropských výrobců nástrojů.

Produkty slavné německé značky lze rozdělit do dvou řad, a to GEDORE (také nazývané Gedore BLUE) a GEDORE RED. Zahrnují komplexní sortiment od dílenského vybavení přes ruční nářadí až po mobilní skladovací řešení. Vyhledávané jsou zejména GEDORE sady nářadí, gola sady, momentové klíče, nástrčné klíče a dílenské vozíky.

Komplexní nabídka špičkových univerzálních nástrojů a speciálních nástrojů

Řada GEDORE BLUE se zaměřuje na vysoce kvalitní nástroje, které často překračují veškeré standardy. Velmi žádáná je v průmyslu i u řemesel, kde máme od naší práce ta nejvyšší očekávání.

Ucelená řada GEDORE RED pak oslovuje svou funkčností, snadností použití a odolností. Navíc je to chytrá volba pro profesionály, kteří hledají cenově dostupná řešení.

Kontaktovat