Search icon

AKCE: Dětský den "dílničky"

Ohlédnutí za akcí, která se konala v rámci dětského dne. Děti poznávaly nářadí a učily se s ním i pracovat.

 

 

 

Dne 4.6.2023 se v areálu Loučky v Litvínově konal dětský den.

Jako oficiální sponzor této akce s názvem „Léto na Loučkách“, jsme byli postaveni před výzvu připravit pro děti originální zábavu, která měla návštěvníkům představit, čím se naše firma BOUKAL s.r.o. zabývá.  Připravili jsme tedy stánek s názvem „dílničky“, kdy si děti mohly vyrobit a odnést svůj vlastní dřevěný domeček z připravených odřezků, které si sami opracovaly pilníky Pferd nebo brusným papírem a následně pomalovaly dle své fantazie fixami nebo značkovači od výrobce PICA

Děti si mohly vyzkoušet práci na dětské hoblici RAMIA , kdy upevnily část obrobku a pilovaly a brousily. Ti nejzdatnější za dozoru svých rodičů zkusily i vrtat aku vrtačkou od Milwaukee.

Nejvíce dětí však zaujal nářaďový kvíz, kdy měly za úkol rozpoznat nářadí a správně přiřadit. Naučili se rozpoznat šroubovák plochý a křížový , vodováhu , svinovací metr , kladivo , pilník , klíč , inbusy , kleště štípačky  , kleště na drát (čápovky) , kleště kombiulamovací nůž , sekáč , nůž kapesní. Zajímalo to také rodiče, kdy zejména tatínkové, rádi s tímto úkolem svým dětem pomohli.

Za odměnu si každé dítě zatočilo kolem štěstí, kdy se pod každým číslem skrýval drobný dárek a sladká odměna.

Byla to skvělá akce, děti byly nadšené, o nářadí měly zájem, a to nás dost překvapilo a navnadilo na příští rok, kdy opět něco zajímavého připravíme!

Pokud byste měli zájem, jsme připraveni podobnou akci připravit i pro vaše děti! Neváhejte nás kontaktovat.

Tým BOUKAL

Left arrow icon Zpět na výpis novinek

Odběr novinek e-mailem

Přihlašte se k odběru novinek a akčních nabídek na e-mail.

Nebyl udělen souhlas s podmínkami